Strona: V Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne / Samorząd Doktorantów PRz

2023-02-08
, red.  Jagoda Muszyńska-Pałys

vpssch2.jpeg

Serdecznie zapraszamy na V Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne, które odbędzie się w dniach
25-26.03.2023 r. Sympozjum jest organizowane przez Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików razem z Naukowym Kołem Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Radą Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego w formie online na platformie Microsoft Teams.

Najważniejsze informacje o V PSSCh:

• kiedy: 25-26.03.2023
  • gdzie: on-line za pomocą platformy Microsoft Teams
  • udział: BEZPŁATNY
  • dla kogo: studenci, doktoranci, młodzi naukowcy
  • rejestracja 23.01.2023-05.03.2023
  • wysyłanie abstraktów: do 1.04.2022 na adres pssch2023@gmail.com
  • forma wystąpienia: komunikat ustny lub poster
  • temat: badania własne lub popularnonaukowe
  • dyscypliny: chemia, ekologia oraz ochrona środowiska
  • kontakt: email: pssch2023@gmail.com lub przez fanpage
  • potwierdzenie uczestnictwa: książka abstraktów oraz certyfikat
  • organizatorzy: Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Celem Sympozjum jest zorganizowanie konferencji w sposób zdalny z zachowaniem jak najwięcej cech standardowej konferencji. V PSSCh jest skierowane do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców, którzy zaczęli już swoje badania naukowe lub chcą przedstawić prezentacje z badań przeglądowych (na temat popularno-naukowy) z zakresu chemii, ochrony środowiska oraz ekologii. Podczas wydarzenia prelegenci będą mogli zaprezentować komunikat ustny, jak również poster – za pomocą jednoczesnych spotkań w czasie sesji posterowych. Sympozjum jest całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne – zarówno dla uczestników czynnych jak i biernych. Mając na uwadze pandemię COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo zarówno uczestników jak i prowadzących, czwarta edycja również zostanie przeprowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Wśród Komitetu Organizacyjnego i Naukowego znajdą się przedstawiciele Uczelni wchodzących w skład Uczelni Farenheita.

Więcej informacji dostępne jest na stronie wydarzenia – http://pssch2023.pl

Powrót do listy aktualności